Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jaké si dáte (nebo raději nedáte) startrekové předsevzetí do roku 2012?

st 28. prosince 2011      autor: axiom      přečteno: 2458x      délka: 1 min      komentáře: 19

otaznikPrvní den nového roku 2012 se rychle blíží. Ten letošní už to má opravdu za pár, hodně jsme toho v něm určitě nestihli a tak se to budeme snažit v roce příštím napravit. Týká se to ve vašem případě i Star Treku? Pokud ano, podělte se s námi o vaše startrekové plány, tužby či sny, které si chcete v příštím roce splnit. A pokud už máte vše splněno a po ničem netoužíte nebo si předsevzetí nedáváte, napište nám to taky, ať vám můžeme závidět.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se prosím podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

 

admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: st 28. prosince 2011
přečteno: 2458x
komentáře: 19
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG