Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jak by vypadal váš dům snů laděný do Star Treku či jiného seriálu?

st 1. února 2012      autor: Hypospray      přečteno: 1719x      komentáře: 12

otaznikKreativita fanoušků nezná mezí. Když se rozhodnou, dokážou vytvořit téměř cokoliv, samozřejmě v mezích současného technologického vývoje. Když byste se Vy v penězích a volném čase doslova topili a mohli byste si zařídit své bydlení dle vašich startrekových představ, jak by to dopadlo? Jak by vypadal váš obývák, ložnice, kuchyně, koupelna... či terasa? Zapojte fantazii a zkuste popsat, co by rozhodně nesmělo v takovém domě chybět!

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

 

admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: st 1. února 2012
přečteno: 1719x
komentáře: 12
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG