Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jak dlouho trval váš nejdelší maraton ve sledování Star treku a kdy to bylo?

st 8. února 2012      autor: Kyle      přečteno: 2349x      komentáře: 32

otaznikFilmové a seriálové maratony. Určitě to také znáte, nachystá se dostatek jídla a pití a připraví se něco zajímavého na sledování. Ať už to jsou všechny díly Pána prstenů, Matrixu, Indiana Jonese, nebo právě vybrané díly Star Treku. A pak se pohodlně usadíte a vychutnáváte si tu skvělou pohodu při sledování. Zažili jste někdy něco takového? Pak do komentáře napište, které filmy, nebo díly seriálu jste si pustili a jak dlouho jste sledovací maraton vydrželi. 

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

 

admirál Kyle
autor: Kyle
vydáno: st 8. února 2012
přečteno: 2349x
komentáře: 32
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG