Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kirkova posádka jako Gauneři

ne 12. února 2012      autor: axiom      přečteno: 2995x      komentáře: 4

ST GauneřiVýtvarník Brent Cheshire je znám přetvářením scén ze slavných filmů nebo fototografií z uměleckého světa do jiných, mnohdy nezvyklých či šokujících souvislostí (třeba Beatles jako zombies). Jednou z oblastí jeho zájmu je náhrada filmových postav ve známých scénách jinými hrdiny. Takovým způsobem ztvárnil i posádku vesmírné lodi Enterprise z původního seriálu Star Trek. Kapitána Jamese Kirka a nejznámější členy jeho posádky zasadil do jedné ze scén gangsterského filmu režiséra Quentina Tarantina Gauneři.

Uvedený jednobarevný tisk o rozměru 24" x 18" je možno zakoupit na Etsy.com (dle údajů na tomto portálu za cca 600,-Kč). Byl vydán v limitované edici 100 ks i s podpisem autora, v současné době údajně zbývají poslední čtyři kusy.

K obrázku je připojena anotace, která se dá přeložit možná takto:
„Připojte se ke kapitánu Kirkovi a jeho posádce v novém dobrodružství při rabování a vykrádání nových světů“.

Pro zajímavost, na Etsy.com je možno zakoupit velké množství dalších startrekových suvenýrů.

Zdroj: www.etsy.com
admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: ne 12. února 2012
přečteno: 2995x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG