Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jaký je Váš (romanticky) nejoblíbenější startrekový pár?

st 22. února 2012      autor: axiom      přečteno: 2611x      komentáře: 54

otaznikMůžete si vybrat z některého z párů, které jsme viděli v seriálu či filmu. Také si můžete vybrat pár, u kterého se romantický vztah předpokládá. A nebo se klidně může jednat o pár, u kterého byste chtěli, aby romantický vztah měl. Je to jenom na Vás. Tato otázka by byla pravděpodobně vhodnější minulý týden, kdy někteří slavili Valentýna. Vždy si však podobnou otázku můžeme připomenout v květnu, kdy je náš český svátek zamilovaných. 

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: st 22. února 2012
přečteno: 2611x
komentáře: 54
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG