Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

George Takei už má na Facebooku přes milion fanoušků

so 25. února 2012      autor: Hypospray      přečteno: 2302x      komentáře: 0

George Takei - stránka na FacebookuI když je mu už 74 let, rozhodně to neznamená, že zůstává pozadu s dobou. Herec a režisér George Takei (Hikaru Sulu) má svou vlastní stránku na Facebooku, kterou si už oblíbilo přes milion fanoušků. Takei neskrývá svůj úžas nad tím, jak se právě na Facebooku na jeho práci i na něho samotného pozitivně hledí.

"Jsem ohromen," řekl Takei při překročení mýtické hranice 1 000 000 kliknutí na "líbí se mi". "Začali jsme s pár stovkami, pak několika tisíci a prožívali to vzrušení u 17 000! A teď máme přes 1,1 milionu lidí. K tomu se hrnou požadavky od zájemců, kteří chtějí propagovat své neziskové a podobné organizace právě kvůli tomu, kolik lidí nám věnuje pozornost. Ale přiznávám se, chci zůstat obezřetný a vše, co posvětím, by mělo být smysluplné."

Vzhledem k nečekané popularitě Takei brzy poznal, že sám se o stránku na Facebooku nedokáže postarat. "Lidé nám toho hodně posílají, je to docela jednoduché," říká. "I když vlastně ani není - teď přicházejí jako přílivová vlna. A ono to zabírá celkem dost času. Dělal jsem to všechno úplně sám, potom jsem si na pomoc přibral Brada (Altmana), a nyní již máme internistu z New Yorku, který mi také pomáhá. Se vším co zařizuji mimo, již nemám šanci to zvládnout sám. Některé si teď strádám a občas je pouštím dál."

Chcete se přidat i Vy mezi jeho fanoušky? Odkaz na jeho stránku je přímo tady.

Zdroj: trektoday.com
admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: so 25. února 2012
přečteno: 2302x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG