Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Které zvíře ze Star Treku byste chtěli jako domácího mazlíčka?

st 29. února 2012      autor: Kyle      přečteno: 1914x      komentáře: 32

otaznikTak schválně, jestli tohle pro Vás bude tak jednoduchá otázka, jak se na první pohled zdá. Zvířata se ve Star Treku vyskytují, ač se to třeba nezdá, celkem často, ale na kolik z nich si takhle honem dokážete vzpomenout? Jsou všechna jen lidská, nebo jste si vzpomněli i na nějaké trochu cizokrajnější? Líbí se Vám radši hebká a přítulná stvoření, nebo Vás nejvíce zaujala nějaká ostnatá, či zubatá nebezpečná šelma?

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

admirál Kyle
autor: Kyle
vydáno: st 29. února 2012
přečteno: 1914x
komentáře: 32
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG