Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Leonard Nimoy v Teorii velkého třesku [VIDEO]

út 3. dubna 2012      autor: Slávek      přečteno: 5536x      komentáře: 6

Figurka pana SpockaŘada fanoušků se po pěti letech tichého doufání konečně dočkala. Leonard Nimoy, představitel legendárního pana Spocka, si zahrál v poslední odvysílané epizodě seriálu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory) s názvem "The Transporter Malfunction". Přesněji řečeno namluvil figurku Spocka, která pronásleduje Sheldona Coopera v jeho snech.

 

Leonard Nimoy s herci z Teorie velkého třeskuNimoy je dalším z řady startrekových herců, kteří v seriálu účinkovali. V uplynulých pěti sériích se zde vystřídali George Takei (Hikaru Sulu), Will Wheaton (Wesley Crusher), LeVar Burton (Geordi La Forge) a Brent Spiner (Dat). A to není vše, v následující epizodě by měl vystupovat snad nejznámější současný vědec Stephen Hawking, který si jako fanoušek vystřihnul cameo roli už v Nové generaci.

Zdroj: www.startrek.com
admirál flotily Slávek
autor: Slávek
vydáno: út 3. dubna 2012
přečteno: 5536x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG