Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nechali jste se letos napálit nějakým Aprílem?

st 4. dubna 2012      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2577x      komentáře: 16

otaznikLetošní Apríl, tedy 1. duben, se trefil na poslední neděli. Hodně fanoušků bylo na STARconu a účastnilo se pochodu fantazie, a tak se asi na internetové vtípky příliš nenachytali. Ale i my jsme nakonec neodolali a jeden falešný článek vydali. Většina ho pravděpodobně přešla, nebo se nachytat nenechala. Ale nechali jste se v neděli od někoho na něco nachytat? Ať už se to týkalo Star Treku nebo ne, podělte se o to s námi.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 4. dubna 2012
přečteno: 2577x
komentáře: 16
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG