Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kterému padouchovi ze ST byste se dobrovolně nabídli jako jeho rukojmí?

st 18. dubna 2012      autor: Hypospray      přečteno: 2332x      komentáře: 28

otaznikJe padouch a padouch... S některými zápornými postavami ze Star Treku není problém sympatizovat a fandit jim, chápat je a obhajovat jejich činy, i když se zrovna neslučují např. se zákony Federace. Jak je tomu u vás? Když byste si mohli v epizodě střihnout vedlejší postavu rukojmího, který by mohl únosci pomoci při útěku, ke splnění požadavků i přes risk vlastního života, pro koho byste to byli ochotni podstoupit? Jestli se chytáte za hlavu, že takto snad nikdo uvažovat nemůže, obratem si vyhledejte informace o tzv. Stockholmském syndromu.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: st 18. dubna 2012
přečteno: 2332x
komentáře: 28
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG