Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Shatner Weekend 2012

so 5. května 2012      autor: William Kirk      přečteno: 2342x      komentáře: 0

Ve dnecShatner Walk of Fameh 27.-29.4. 2012 jsem se zúčastnil setkání s Williamem Shatnerem v rámci tzv. „Shatner Weekend“, který se konal v Burbanku a Los Angeles. Jednalo se o výbornou akci, v rámci které naše skupina navštívila Hollywood – muzeum a chodník slávy, setkala se s Williamem Shatnerem a navštívila jeho každoroční charitativní akci s názvem „Hollywood Charity Horse Show“. O zážitky z tohoto setkání a vybrané fotografie se Vámi rozdělím v reportážních článcích, které se objeví příští týden. Takže, STAY SHATNERED! :-)

komodor William Kirk
autor: William Kirk
vydáno: so 5. května 2012
přečteno: 2342x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG