Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Herci ST TNG na Calgary Expo

po 14. května 2012      autor: axiom      přečteno: 2538x      komentáře: 7

Posádka TNGPoslední dubnový víkend mohli fanoušci, kteří navštívili tradiční kanadský con Calgary Expo, vidět celou posádku Enterprise ze seriálu Star Trek: Nová generace včetně překvapení - hosta Johna de Lancie. Této víkendové akce se zúčastnilo více než 50.000 fanoušků, jejím vyvrcholením bylo právě toto setkání konající se v sobotu večer.

Posádka TNG sdílela s publikem vzpomínky a zážitky ze společné práce, které vyvolávaly u diváků a herců často smích i slzy. Wil Wheaton hovořil o odchodu z této  show a o tom, jak se po tomto rozhodnutí cítil.

Wil Wheaton"Opustil jsem Star Trek, když mi bylo osmnáct let," říká. "A zpočátku jsem si myslel, že je to opravdu dobrý tah a posun v mé kariéře. A v některých ohledech tomu tak i bylo. V mnoha dalších však ne. Nebyl jsem připraven na to, jak moc mi budou chybět všichni lidé z posádky a jak moc budu postrádat svou nenáviděnou startrekovou uniformu."

Diskusní panelWheaton se za svůj odchod styděl, ale vystoupení s celou posádkou na Calgary Expo považoval, jak řekl pln emocí, za "návrat domů". Marina Sirtis jej po příchodu mezi ostatní objala. Levar Burton pro odlehčení atmosféry řekl Wheatonovi, že byl "osinou v zadku." Ale hned nato dodal, že "JEJICH osinou v zadku".

Kapitán a jeho první důstojníkPro fanoušky, kteří se nemohli tohoto setkání posádky TNG v Calgary zúčastnit, byl na internet umístěn kompletní videozáznam této události. Video je rozděleno do pěti částí s celkovou více než hodinovou délkou. První část je zde, ostatní čtyři pak na stejné stránce YouTube.

 

 

Zdroj: www.trektoday.com
admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: po 14. května 2012
přečteno: 2538x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Retro: Závod (The Chase)  -  čt 2. dubna 2020
Retro: Šíp času (Time's Arrow)  -  čt 20. února 2020
Retro: Já, Borg (I Borg)  -  čt 19. dubna 2018
Chcete si zahrát těžce návykovou hru ze Star Treku? Máte možnost! [VIDEO]  -  po 20. listopadu 2017
Retro: To nejlepší z obou světů  -  čt 9. listopadu 2017
TNG30: nové interview s Brannonem Bragou, část 1.  -  ne 15. října 2017
Zazpívejte si s TNG30  -  ne 1. října 2017
Retro: Tvé vlastní já (Thine Own Self)  -  čt 29. října 2015
Retro: Potomek (The Offspring)  -  čt 15. října 2015
Retro: Kam se dosud nikdo nevydal  -  čt 14. května 2015
Retro: Stav mysli  -  čt 1. ledna 2015
Retro: Půl života  -  čt 11. září 2014
Finále Nové generace na blu-ray [VIDEO]  -  čt 4. září 2014
Star Trek: Nová generace na Fandovi  -  čt 31. července 2014
Retro: Pegasus (The Pegasus)  -  čt 5. června 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG