Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Koho ze Star Treku byste si domů nepřivedli, a proč ne?

st 16. května 2012      autor: Slávek      přečteno: 2293x      komentáře: 24

otaznikVětšina postav ve Star Treku, se kterými se opakovaně setkáváme, jsou slušně vychované a pohodové osoby, které by si člověk s klidným vědomím pozval domů, aniž by se obával, že po sobě zanechají spoušť, vykolejí duševní zdraví členů rodiny a poobědvají domácí mazlíčky. Najde se ale někdo takový, koho byste přes práh dobrovolně nepustili? Napadne vás někdo konkrétní? Anebo třeba zástupce nějakého druhu? Bytost? Entita?

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

admirál flotily Slávek
autor: Slávek
vydáno: st 16. května 2012
přečteno: 2293x
komentáře: 24
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG