Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Shatner Weekend 2012: 2. část

po 21. května 2012      autor: William Kirk      přečteno: 4088x      komentáře: 1

PřiznáSW2012 07m se, že jsem byl trochu nervózní, jaký William Shatner bude ve skutečnosti a jestli se to bude lišit od mé představy. No a najednou tam stál, osobně, v tmavých brýlích a kovbojském klobouku. Všechny pochybnosti byly naprosto zbytečné. Moji představu splnil na sto procent. Byl velice příjemný, pohodový, s neuvěřitelnou zásobou historek zábavných i vážných. Zajímal se i o dokument, který jsme shlédli v Paramountu a byl samozřejmě potěšen, že nás promítání nadchlo. Za chvilku přišla i Shatnerova krásná manželka, Elizabeth.

Po povídání došlo na další část – podpis fotografií a poté společné focení – individuláně s panem Shatnerem a poté skupinová fotka, kde jsme všichni, včetně Elitzabet Shatnerové a vnoučat, která se přišla zeptat dědečka, jestli ti lidé opravdu přišli kvůli němu. A William Shatner si s chutí užil roli být Williamem Shatnerem.

SW2012 08I další den jsme strávili v Los Angeles Equestrian Centre. Dopoledne byla první show, které se účastnil i William Shatner a v rámci hodnocení získal jedno z nejvyšších hodnocení. Odpoledne pak následovala hlavní akce, Hollywood Charity Horse Show, dobročinná akce, jejíž výtěžek jde na pomoc postiženým dětem, které jsou léčeny za pomoci hippoterapie. Show moderovali společně William Shatner s manželkou. Následovala působivá ukázka, kdy chlapec na vozíku předvedl s pomocí asistentů jízdu na koni a i akrobatické prvky a poté, k úžasu nás všech, pomalu, bez pomoci, došel zpět ke svému vozíku. V rámci události nechyběla ani vojenská hudba, americká hymna nebo ukázka umění jízdní kavalerie, která nastoupila na kouzelnou hudbu z filmu „Sedm statečných“. Večer následoval raut a aukce předmětů, kterou dokonalým způsobem moderoval Shatner osobně. Na aukci se přišel podívat i Jon Voight, který ihned vzbudil velký zájem.

SW2012 09William Shatner obešel všechny stoly, prohodil pár vět s hosty a poděkoval nám za účast a za to, že jsme přispěli na dobrou věc. Celá akce skončila krátce po desáté a my jsme se vrátili zpět do hotelu. I druhý den víkendu tak byl nádherným zážitkem. Na nedělní dopoledne bylo naplánováno společné rozloučení celé naší skupiny nebo přesněji – naší skvělé skupiny. Oficiální program „Shatner Weekend 2012“ byl u konce.

komodor William Kirk
autor: William Kirk
vydáno: po 21. května 2012
přečteno: 4088x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Související články:

Shatner Weekend 2012: 1. část  -  so 12. května 2012

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG