Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

William Shatner: Začněte žít! [VIDEO]

so 14. července 2012      autor: omi      přečteno: 2815x      délka: 1 min      komentáře: 0

William Shatner dnesAmerická televizní stanice EPIX Channel uvede za dva týdny nový Shatnerův pořad William Shatner: Začněte žít! (William Shatner’s Get A Life!), ve kterém se zaměřuje na fanoušky Star Treku a důvody, proč tento fenomén tak fanaticky milují a jak ovlivnil jejich životy. Tento pořad, který bude mít sobotu na Comic Conu svůj panel nyní představuje ukázka a přichystaný trailer.

"Byl jsem ve Star Treku asi před 50 lety a mysleli byste si, že o Star Treku vím všechno, co je možné. Nevím. Dokážete si představit, jak se cítím po účasti na stovkách setkání s fanoušky a já se ptám: Kdo jsou tihle lidé? Prozření! Moje otázka byla, zda je něco hlubšího za tím vším."

Trailer

Objevoval hlubiny vesmíru...
objevoval svou vlastní duši...
ale teď...
William Shatner objevuje...
nejzáhadnější formu života vůbec...
své fanoušky.

Přidejte se k legendě, která se odvážně vydává tam, kam se žádný muž v normálním oblečení dosud nevydal. V originální produkci EPIX Cahnnel - William Shatner: Začněte žít!

Ukázka

Las Vegas, 4 dny, 20 000 fanoušků, 100 celebrit, všichni shromáždění pod jednou střechou. To je Velký Nexus startrekových setkání.

"Fanoušci vidí své hrdiny, které staví na piedestal a snaží se jim podobat."
"Star Trek je nejlepší optimistická vize budoucnosti, jakou můžete najít."

Lidé si hledají práci, berou se, to všechno kvůli své lásce ke Star Treku. Nerozumím tomu. Nikdy jsem nechápal jak hluboko do lidských duší, se tenhle fenomén dokáže dostat. (William Shanter)

Zdroj: trekmovie.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: so 14. července 2012
přečteno: 2815x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG