Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kterou epizodu byste vymazali ze startrekové historie a proč?

st 1. srpna 2012      autor: Hypospray      přečteno: 2664x      komentáře: 57

otaznikNěkteré epizody milujeme a mohli bychom si je pouštět pořád dokola. Známe epizody, které jsou fajn. Je spoustu průměrných epizod. Jsou i špatné epizody, ale existují i vysloveně takové, které nás naštvaly, nebo nám zkazily den. Určitě tyhle epizody znáte taky. Jestli víte o epizodě, kterou byste si už nikdy nechtěli pustit, nebo hůř, kterou byste nechtěli, aby byla vůbec natočena, podělte se s ostatními v komentářích. A nezapomeňte na důvod, kterým Vás konkrétní epizoda rozladila.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: st 1. srpna 2012
přečteno: 2664x
komentáře: 57
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG