Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kde ve světe ST a jakým způsobem byste chtěli strávit svoji dovolenou?

st 8. srpna 2012      autor: axiom      přečteno: 2040x      komentáře: 33

otaznikPrázdniny a léto jsou za polovinou, mnozí z nás mají svou dovolenou za sebou, jiné teprve čeká. Kdyby to bylo možné, kde byste chtěli tuto svoji odměnu za celoroční práci strávit ve světě ST. Nabízí se Risa jako typická planeta plná pláží a radovánek, ale dovolená nemusí být jen o povalování na pláži a vysedávání v zábavních podnicích (i když nic proti tomu). Ve Star Treku můžete více než jinde zažít dovolenou zážitkovou nebo přímo adrenalinovou, dovolenou gurmánskou nebo věnovanou jazykovým kursům, ba dokonce i zimní destinace by se našly. Můžete si také nechat sestavit balíček kombinující uvedené možnosti. Tak co by vás nejvíce lákalo?

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: st 8. srpna 2012
přečteno: 2040x
komentáře: 33
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG