Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

"Kolik klonů máš, tolikrát jsi člověkem."

čt 2. srpna 2012      autor: Hypospray      přečteno: 2497x      komentáře: 2

Vanili.cz - třetí ročník soutěže o nejkratší sci-fi povídkuZkusit napsat povídku z prostředí Star Treku o maximálně 100 znacích včetně mezer je skutečně výzva! Ne, není to žert, jsou to striktní podmínky soutěže o nejkratší, originální a zároveň vtipnou povídku s prvky sci-fi nebo fantasy (super technologie, magie, cestování v čase apod.), při které ti nejlepší autoři získají knižní ceny od sponzora, internetového knihkupectví Knihcentrum.

Server Vanili.cz zaslané povídky průběžně uveřejňuje a proto si je můžete už nyní přečíst na stránce třetího ročníku této soutěže. Kromě letošních jsou ke stažení i povídky z roku 2011 a 2010. Doporučuji, je to docela poutavé počteníčko!

Pokud se nechcete zúčastnit soutěže přímo na stránkách, krátkou povídku o 100 znacích můžete klidně nechat zde v komentářích. Na serveru Vanili.cz máte šanci posílat svoje příspěvky až do 31. prosince 2012.

admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: čt 2. srpna 2012
přečteno: 2497x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG