Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Svedli byste v kostýmu Borga svoje běžné denní aktivity?

st 15. srpna 2012      autor: Hypospray      přečteno: 1836x      komentáře: 32

otaznikObléknout se do uniformy Hvězdné flotily zvládne snad každý, ale co taková maska Borga? Když pomineme kolektivní vědomí a propojení subprostorovou komunikační sítí se zbytkem společenstva, dokázali byste v opravdu věrohodném kostýmu Borga přežít celý svůj den? A dokázalo by to i vaše okolí? Snesli byste na sobě mít připevněné důmyslné kybernetické implantáty, přidělané různé nástavce na končetiny včetně očního implantátu? Bylo by pro vás myslitelné svoji pleť změnit na bledou, našedlou až nazelenalou kůži? Dokázali byste celý den nejíst, protože Borgové jíst nepotřebují? Někteří fanoušci jsou schopní velkých bláznivin, my po vás transformaci na Borga doopravdy nechceme, jen nás zajímá, jaké představy ve vás tato myšlenka vyvolává. Těšíme se na ně!

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: st 15. srpna 2012
přečteno: 1836x
komentáře: 32
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG