Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jak byste chtěli ve Star Treku trávit svůj volný čas?

čt 30. srpna 2012      autor: axiom      přečteno: 2168x      komentáře: 30

otaznikKaždý z nás si alespoň občas něco zahraje. Někdo dává přednost adrenalinovým aktivitám, jiný klidnému posezení u šachovnice nebo před obrazovkou počítače. Kdybyste měli tu možnost, kterou startrekovou aktivitu zaměřenou na volný čas nebo kterou hru, která se ve Star treku objevila, byste rádi absolvovali nebo si zahráli? A nezapomeňte, že možnosti ve Star treku jsou téměř neomezené a že zde mají navíc něco, co my ne - simulátor.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

PS: Mnozí z vás si jistě všimnou, že otázka přichází netradičně ve čtvrtek, a ne ve středu. Bohužel jsme včera s anketkami čelili drobným problémům - pro zvídavé lze nalézt podrobnosti v portálové Diskuzi. Děkujeme za pochopení.

 

admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: čt 30. srpna 2012
přečteno: 2168x
komentáře: 30
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG