Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Koenig a Russ představují Star Trek Renegades

st 12. září 2012      autor: Jim Kirk      přečteno: 6905x      délka: 1 min      komentáře: 9

renegadesDosti bylo informací o umírající Federaci a hnijícím fandomu, vypadá to, že pro fanoušky se blýská na lepší časy. Walter Koenig a Tim Russ (podílející se na fan-projektu Of Gods and Men) se znovu spojili, aby vytvořili nový pilot pro webovou sérii Star Trek Renegades. Tvůrci slibují "profesionální filmovou kameru" a nový přístup ke světu Star treku.

Můžeme se prý těšit na Trek, který se vydává tam, kam se žádný jiný nevydal. Akcí nabité scény, temnější zápletka a hrdinové, kteří si sáhnou až na samotné dno. Trochu to připomíná Abramsův Star Trek, ale tvůrci slibují opak. Že by nás čekal návrat ke k Star Treku, jak jej známe? Určitě se však můžeme těšit na známé tváře jako Gary Graham (Alien Nation; Soval, Enterprise), Garrett Wang (Harry Kim, Voyager), společně s Manu Intiraymi (Icheb, Voyager) a Richard Herd (Admiral Paris, Voyager). Přislíbeny jsou i nově stoupající hvězdy filmového nebe.

Doufejme, že nám Koenig, který se vrátí do starých bot Pavla Chekova, a Russ, se svými typicky špičatýma ušima v roli Tuvoka, dodají nový, svěží a zajímavý Star Trek v dobré kvalitě.

Více informací se můžete dozvědět na oficiálním webu projektu: startrekrenegades.com

K zhlédnutí je i první trailer, který nabízí alespoň malý vhled do dějové linie Star Trek Renegades.

Zdroj: startrekrenegades.com
kadet Jim Kirk
autor: Jim Kirk
vydáno: st 12. září 2012
přečteno: 6905x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG