Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jakou dabérku byste si představovali pro český hlas Ezri Dax?

st 12. září 2012      autor: Kyle      přečteno: 1774x      komentáře: 9

otaznikNa televizní stanici AXN Sci-fi se blíží konec vysílání šesté sezóny seriálu Star Trek: Deep Space Nine. Do sezóny další by měl přibýt nový český hlas pro postavu Ezri Dax. Pokud byste si mohli vybrat, kterou dabérku byste si pro tento hlas v našem jazyce nejraději představovali? Nezapomeňte, že Nicole de Boer, představitelce Ezri Dax, bylo v době natáčení sedmé sezóny seriálu 28 let.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

admirál Kyle
autor: Kyle
vydáno: st 12. září 2012
přečteno: 1774x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG