Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Herecký představitel velvyslance Sovala na FanCity

pá 12. října 2012      autor: Bedraz      přečteno: 3467x      komentáře: 4

Gary Graham jako velvyslanec SovalNávštěvníci letošního ročníku FanCity v Praze mají příležitost setkat se s hereckým představitelem známé startrekovské postavy ze Star Trek série Enterprise. Jedná se o herce Garyho Grahama, který zpodobnil nepřehlédnutelnou postavu vulkánského velvyslance Sovala. Zajímavostí může být, že herec byl zvažován pro významnější Star Trek role i v minulosti. 

Měl hrát kapitána Janeway, než se z postavy stala žena, nebo Benjamina Siska, než bylo rozhodnuto o afro-americkém obsazení. Veškeré podrobnosti o návštěvě Garyho Grahama jsou dostupné na webu FanCity, fanoušci se zde dozví i informace o vstupném a o způsobu získání vstupenek.   

Zdroj: FanCity, Memory Alpha
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: pá 12. října 2012
přečteno: 3467x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG