Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kolik startrekových kostýmů by se podle vás sešlo na jednom místě u nás?

st 31. října 2012      autor: Hypospray      přečteno: 1375x      komentáře: 10

otaznikČlánek o utvoření nového světového rekordu v počtu startrekových kostýmů na jednom místě nedávno vyšel zde na portále. V Londýně na akci "Destination Star Trek London" se sešlo neuvěřitelných 1083 trekově oděných fanoušků. Když by se v České a Slovenské republice chtěl stanovit také takový rekord, kolik myslíte, že by se českých a slovenských trekkies dokázalo sejít? V jakém počtu by si dokázali navzájem uniformy či jiné kostýmy půjčit či kvůli této příležitosti i nějaké dokoupit? Těšíme se na vaše tipy!

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

 

admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: st 31. října 2012
přečteno: 1375x
komentáře: 10
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG