Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Hertzler se připojuje k Star Trek: Renegades [UPDATE]

út 20. listopadu 2012      autor: omi      přečteno: 4667x      délka: 1 min      komentáře: 1

renegadesK známým jménům v projektu Star Trek: Renegades se připojil i J.G. Hertzler, který v seriálu Star Trek: Deep Space 9 ztvárnil Martoka. Tým, který natočil fanfilm Star Trek: Of Gods and Men se pokouší na serveru Kickstarter získat finance na tvorbu nového fanfilmu. Do konečného termínu jim zbývá pouhých 6 dní a ještě jim chybí necelých 20 000 dolarů.

Fanfilm by měl režírovat Tim Russ (Tuvok) a ve filmu by se mělo objevit spousty známých tváří: Walter Koenig (Pavel Chekov), Gary Graham (Soval), Robert Picardo (holodoktor), Ethan Phillips (Neelix), Garrett Wang (Harry Kim), Manu Intiraymi (Icheb), Richard Herd (Admiral Paris), Vic Mignogna (James T. Kirk ze Star Trek Continues) a nyní i J.G. Hertzler (Martok), který by měl ztvárnit hlavního záporáka.

Příběh by měli napsat Ethan H. Calk a Jack Treviño, kteří mají na svědomí epizody DS9 jako Visionary, nebo Little Green Men. Dalším trekkies známým jménem je John Eaves, který by měl být Art Directorem.

Otázkou však zůstává, zda se tvůrcům podaří sehnat dostatečné finance na natáčení. Jejich cílem je $200000 a doposud je podpořilo 1680 fanoušků celkovou částkou $180795. Pokud se Vám tento projekt líbí, můžete se k finanční podpoře přidat také.

UPDATE: O den později se situace změnila. Počet fanoušků, kteří projekt podpořili se zvýšil na 1806 a celková částka nyní činí $208526, to znamená, že se již podařilo překonat stanovenou částku a mělo by se rozjet natáčení fanfilmu!

Zdroj: trektoday.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 20. listopadu 2012
přečteno: 4667x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG