Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Který startrekový con byl pro vás ten nejlepší?

st 21. listopadu 2012      autor: axiom      přečteno: 2078x      komentáře: 20

otaznikAsi každý z nás byl někdy na startrekovém conu. Napište nám, na kterém z nich se vám nejvíce líbilo nebo který z nich byl pro vás největším přínosem, popřípadě na který z nich nikdy nezapomenete. Můžete vybírat jak z conů v České republice, tak i z těch zahraničních. A pokud patříte k těm, kteří na žádném takovém setkání z nějakého důvodu nebyli, napište, na jakou startrekovou akci byste se rádi podívali.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

 

admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: st 21. listopadu 2012
přečteno: 2078x
komentáře: 20
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG