Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Into Darkness - německá synopse

pá 7. prosince 2012      autor: Kyle      přečteno: 2865x      komentáře: 5

Star TrekPři svém hledání na internetu jsem objevil krátkou synopsi na film Star Trek Into Darkness, jak ji překládá německý server. Objevují se v ní další útržky informací k ději připravovaného filmu.

Posádka lodi Enterprise je povolána zpět k Zemi. Po příletu k Zemi  kapitán Kirk a jeho posádka zjistí, že vypukla válka. Ke své hrůze však zjistí, že nebojují proti Klingonům nebo Romulanům, ale že jejich nepřítel je daleko nebezpečnější a že přichází zevnitř, z řad obyvatel domovské planety. Vše je ale ještě horší, zvlášť pro posádku lodi Enterprise. Ve své nové misi musí nejen odhalit a zničit protivníka, ale také eliminovat zbraně hromadného ničení, které se opět začaly na Zemi vyrábět.

Do jaké temnoty se ponoříme, uvidíme již příští rok.

Zdroj: http://www.startrek.de/Magazin/
admirál Kyle
autor: Kyle
vydáno: pá 7. prosince 2012
přečteno: 2865x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG