Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Co startrekového jste dostali, nebo zažili o Vánocích?

st 26. prosince 2012      autor: axiom      přečteno: 2498x      komentáře: 26

otaznikVánoční svátky dnes pomalu, ale jistě končí. K vánocům patří sváteční atmosféra, dárky, setkávání s přáteli. Napište nám, zda jste pod stromečkem našli nějaký dárek se startrekovou tématikou, ať už hmatatelný a uchopitelný nebo třeba zážitkový. Další možností je vánoční nebo předvánoční setkání s přáteli či kamarády ze startrekové komunity - potkalo Vás něco takového? Podělte se s námi o své startrekové vánoční zážitky.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

 

admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: st 26. prosince 2012
přečteno: 2498x
komentáře: 26
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG