Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Na jakou startrekovou událost roku 2013 se nejvíce těšíte?

st 2. ledna 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2426x      délka: 1 min      komentáře: 24

otaznikLetošní rok bude startrekovými událostmi doslova nabitý. Zahajujeme CzechTREKem - oslavou 20. výročí seriálu Star Trek: Deep Space Nine. Vyjdou nové knihy a komixy. Po dlouhé době vyjde nová startreková hra pro PC a konzole. V květnu, u nás v červnu, bude mít premiéru nový film. A můžeme předpokládat, že po něm se budou prodávat nové hračky a další merchandising. Nebo máte v plánu nějakou jinou, soukromou, či zahraniční startrekovou akci? Na co se v tomto roce nejvíce těšíte Vy?

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

 

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 2. ledna 2013
přečteno: 2426x
komentáře: 24
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG