Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový obrazový slovník Star Treku

ne 6. ledna 2013      autor: axiom      přečteno: 6633x      komentáře: 15

ObálkaV březnu připravuje nakladatelství DK Publishing k vydání novou knihu s názvem STAR TREK The Visual Dictionary (Star Trek: Obrazový slovník) s podtitulem The Ultimate Guide to Characters, Aliens, and Technology (Velký průvodce postavami, mimozemšťany a technologií). Tento obrazový slovník by nám dle slov vydavatele měl přinést přesně to, co slibuje v názvu: vizuální průzkum vesmíru Star Treku, klenoucí se přes všech pět seriálů a přes prvních deset celovečerních filmů a přecházející od A (jako Andoriané) až po V (jako Vidiiané).

Ukázka 1Tato výpravná kniha nakladatelství DK Publishing bude tedy na pultech od března a měla by nabídnout velké množství barevných fotografií, včetně zřídka zveřejňovaných materiálů z archivu CBS, stejně jako by měla obsahovat podrobné popisy hlavních postav ze seriálů a filmů, mimozemšťanů (jejich kultury a aktivit), technologií a lodí.

Ukázka 2DK Publishing  vydá tento obrazový slovník v devadesátišesti-stránkovém vázaném vydání. Navíc se bude moci tato kniha, která bude k dispozici ve Velké Británii a v USA, pochlubit předmluvou herce Johna de Lancie, představitelem Q v seriálu Star Trek: Nová Generace.

Kniha vypadá dle těchto prvních anotací velmi dobře, jen mám obavy, kolik se toho z celého vesmíru Star Treku do těch 96 stran vejde.

Zde je možno tuto knihu v případě zájmu předobjednat.

Zdroj: StarTrek.com
admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: ne 6. ledna 2013
přečteno: 6633x
komentáře: 15
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG