Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Která jedna epizoda seriálu DS9 se Vám líbila nejvíce?

st 9. ledna 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2405x      komentáře: 55

otaznikMinulý týden měl seriál Star Trek: Deep Sapce 9 své 20. výročí, proto je tato otázka nasnadě. Není samozřejmě jednoduchá, ale pokud byste měli vybrat jedinou epizodu z tohoto seriálu, která na Vás udělala najvětší dojem, ktará by to byla? Epizod je mnoho a rozhodování to bude určitě těžké, protože skvělých epizod bylo v tomto seriálu více než dost, ale zkuste vybrat jednu z nich jako svého favorita a podělit se o ni s ostatními.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

 

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 9. ledna 2013
přečteno: 2405x
komentáře: 55
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG