Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Věděli jste, že Khan měl v ST II syna?

po 14. ledna 2013      autor: Jim Kirk      přečteno: 2814x      komentáře: 6

Khan's babyČlověk si myslí, že ví všechno a pak ejhle, najednou se objeví něco, co mu úplně vyrazí dech. Khan měl mít v původním scénáři Khanova Hněvu syna, respektive malé mimino. Důkaz se objevuje v magazínu Starblazer. Mimino se mělo objevit poprvé ve chvíli, kdy ho Checkov spatří skrz okno na palubě vraku Botany Bay. Dítě se pak opět mělo objevit ve chvíli, kdy Khan aktivoval zařízení Genesis na palubě Reliantu. Khanovo dítě se mělo pomalu přibatolit k zařízení, které stálo na transportním podstavci a hned poté mělo Genesis explodovat a vytvořit tak planetu Genesis. To je hodně vážný konec, co myslíte? Líbila by se Vám takováto extrémní vložka v ST II: Khanův Hněv?

Zdroj: badassdigest.com
kadet Jim Kirk
autor: Jim Kirk
vydáno: po 14. ledna 2013
přečteno: 2814x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG