Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Výročí v roce 2013

po 21. ledna 2013      autor: Kyle      přečteno: 5061x      komentáře: 6

A další klíčování...I v letošním roce nás čeká mnoho startrekových výročí, to první jste mohli všichni již zaregistrovat na těchto stránkách a sice 20 let seriálu Deep Space Nine. Takovou velkou oslavou byl CzechTrek 2013. Podívejme se, kdo další v tomto roce oslaví své jubileum.

Osmdesátníci

Nichelle NicholsSvé 80. narozeniny 15. září oslaví Henry Darrow představitel Kolopaka (Chakotayova otce). Krásné osmdesáté narozeniny letos oslaví Uhura, tedy její představitelka Nichelle Nichols. Tohoto jubilea se dožije 28. prosince.

Sedmdesátníci

Malcolm McDowell

Stan Ivar vešel do povědomí Star Treku, jako snoubenec kapitánky Janeway Mark Johnson. I on 11. ledna oslavil své sedmdesáté narozeniny. 13. června oslaví svésedmdesátiny také Malcolm McDowell, který si zahrál doktora Toliana Sorana ve Star Treku: Generations. Anoraxe ze seriálu Voyager si zahrál herec Kurtwood Smith, který své jubilem oslaví 3. července. I Wallace Shawn oslaví 12. listopadu sedmdesáté narozeniny. My jej známe jako velkého Naguse Zeka.

Šedesátníci

Robert Picardo (Holodoctor)

K šedesátým narozeninám popřejeme vedeku Bareilovi, tedy jeho protagonistovi Philipu Anglimovi, a sice 11. února. Své šedesáté narozeniny letos oslaví Colm Meaney, který si zahrál roli Milese Edwarda O'Briena hned ve dvou seriálech a sice v Nové generaci a Hlubokém vesmíru 9. Poblahopřát mu můžeme 30. května. Šedesát let svého života oslaví 27. října i Robert Picardo, který je známý především jako holodoktor a jako jeho tvůrce Lewis Zimmerman. Krásných šedesáti let se 19. listopadu dožívá i Robert Beltran představitel komandéra Chakotaye z hvězdné lodi Voyager.

Padesátníci

Terry Farrell26. února oslaví půl století života Chase Masterson, která se nám ve Star Treku představila jako Leeta, dabo dívka z Hlubokého vesmíru 9. Padesát let svého života se 19. listopadu dožívá i Terry Farrel, která je divákům známa jako Jadzia, hostitelka symbionta Daxe.

Ostatní výročí

Pulaski

Svá půlkulatá výročí oslaví mimo jiné: John de Lancie (Q), Donna Murphy (Anij), Jeri Ryan (Sedmá), Paul Dooley (Enabran Tain), Garrett Wang (Harry Kim), John Colicos (Kor), Scarlett Pomers (Naomi Wildman), Christopher Lloyd (Kruge), Avery Brooks (Benjamin Sisko), Diana Muldaur (Dr. Pulaski), Cirroc Lofton (Jake Sisko), Linda Park (Hoshi Sato), Manu Intiraymi (Icheb) aj.

Všem oslavencům přejeme všechno nejlepší a mnoho dalších let nejen se Star Trekem.

Zdroj: www.csfd.cz, www.kontinuum.cz, www.voyager.cz
admirál Kyle
autor: Kyle
vydáno: po 21. ledna 2013
přečteno: 5061x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Terry Farrell se vdala za Adama Nimoye  -  út 27. března 2018
Zemřel Anton Yelchin  -  ne 19. června 2016
Kapitán Kirk vyplul na moře  -  pá 11. prosince 2015
Zemřel velikán filmové hudby James Horner  -  st 1. července 2015
Ještě jednu otázku, Columbo. Co vy a Star Trek?  -  po 20. dubna 2015
Stewart se loučí s X-Meny, Siddig bude hrát o trůny  -  so 21. února 2015
Star Trek: Sever a Jih  -  út 28. října 2014
Co dnes dělají hvězdy Star Treku? Unbelievable!!!!!  -  ne 19. října 2014
Star Trek, ALS a kýbl ledu [VIDEO]  -  st 3. září 2014
Emmy pro Cumberbatche, Mulgrew odešla s prázdnou, Bragův Kosmos boduje  -  čt 28. srpna 2014
Filmové adaptace Karla Čapka s herci Star Treku  -  út 15. října 2013
K Roddenberryům přiletí čáp  -  čt 16. května 2013
Hvězdy ze Star Treku společně na Broadway  -  ne 23. prosince 2012
Podívejte se na hodinový panel pěti kapitánů  -  po 18. června 2012
Kapitán Picard a predátoři  -  st 30. května 2012

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG