Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Bude kapitán Picard tančit?

so 26. ledna 2013      autor: axiom      přečteno: 2907x      komentáře: 1

Patrick StewartZdá se, že náš milý kapitán má v současné době svůj „taneční pořádek“ plný odshora až dolů. Herec nedávno dokončil natáčení filmu Hunting Elephants a dále také účinkování v animovaném snímku Dorothy of Oz. Bylo také oznámeno, že ikonická postava kapitána Picarda ze seriálu Star Trek: Nová generace si zopakuje svoji roli profesora Charlese Xaviera v dalším pokračování x-menovské ságy Bryana Singera nazvané X-Men: Days of Future Past

Hlavní postavyNicméně, tato produkce je stále na počátku, scénář se teprve dokončuje a také casting ostatních postav není zatím ukončen. Takže zatím podle Deadline.com Patrick Stewart natáčí snímek s názvem Match, což je film produkovaný Stephenem Belberem, který k němu podle své stejnojmenné hry napsal také scénář. Hra byla v roce 2004 nominována na cenu Tony. V současné době se natáčí v New Yorku. Stewart je obsazen v tomto příběhu jako samotářský, excentrický instruktor tance a bývalý choreograf Juilliard (proto asi ten taneční pořádek v úvodu), kterého navštíví pár ze Seattlu (Carla Gugino a Matthew Lillard) pod záminkou interview týkajícího se jeho účasti v newyorském tanečním hnutí v roce 1960. Když se ale úmysly této dvojice odhalí, zjišťuje, že je v důsledku dávných rozhodnutí neschopen dále tancovat.

Námět se zdá zajímavý a určitě nám představí Patricka Stewarta zase trochu jinak, než ho známe. Jsem zvědav, zda jej uvidíme opravdu v tanečním nasazení. Další informace by se měly brzy objevit opět na StarTrek.com.

 

Zdroj: StarTrek.com
admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: so 26. ledna 2013
přečteno: 2907x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Odkazy na hry z přednášky „Jak si trekkies hrají“  -  čt 10. prosince 2020
Záznam přednášek z Trekkenu online [VIDEO]  -  čt 3. prosince 2020
Kdo, co, kdy a kde ve Star Treku [VIDEO]  -  st 30. září 2020
SERIÁL: Kompletní časová osa ST událostí! (1. část)  -  út 6. listopadu 2018
Star Trek se dočká nového animovaného seriálu  -  pá 26. října 2018
StarTrekKnihy.cz – Nový informační portál zdaleka nejen o knihách  -  čt 30. srpna 2018
Šťastné a startrekové!  -  pá 22. prosince 2017
15 nejmocnějších protivníků ve Star Treku  -  čt 2. listopadu 2017
Star Trek v komentářích: Nechte zaznít svůj názor  -  út 17. října 2017
Star Trek: Discovery a další skvosty v knihovně CZ Kontinua  -  so 23. září 2017
Smuteční oznámení  -  so 19. srpna 2017
Star Max: Pravda, 1. část  -  po 17. července 2017
Star Max: Z principu  -  st 10. května 2017
Star Max: Klony útočí  -  po 20. února 2017
Elektrokolo ve startrekovém střihu  -  čt 9. února 2017

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG