Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

V kterém z uvedených barů byste si po směně nejraději dali skleničku a proč?

út 19. února 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2385x      komentáře: 47

otaznikAť už chodíte do školy, nebo do práce, občas je potřeba si po náročném dni odpočinout. Někdo si dá kávu a něco sladkého, někdo švestkový džus, někdo raději něco ostřejšího. Až už máte rádi k pití cokoliv, představte si, že jste skončili svou směnu jako důstojník Hvězdné flotily a můžete si vybrat, kam byste zašli na svůj oblíbený nápoj. Který z nabízených barů/jídelen byste si vybrali?

  • Bar na stanici K-7 (TOS - Trable s Tribly)
  • Přední desítka na Enterprise-D
  • Quarkův bar na stanici Deep Space 9
  • Jídelna na Voyageru
  • Jídelna na Enterprise NX-01

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

 

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: út 19. února 2013
přečteno: 2385x
komentáře: 47
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG