Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jak by vypadala Vaše ideální posádka?

st 6. března 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2208x      komentáře: 24

otaznikPodobně jako autoři knih máte nyní příležitost si navrhnout vlastní složení ideální posádky hvězdné lodi. Není to však jen otázka oblíbenosti, měli byste myslet na to, že by si posádka měla mezi sebou rozumnět, aby byli schopní plnit mise. Jelikož je ve Star Treku možné všechno, nemusíte tentokrát řešit, zda by se vůbec mohly postavy spolu setkat ve stejném časovém rámci. Koho byste si zvolili do hlavních funkcí (vyjmenovaných dále v článku) a proč?

  • kapitán
  • první důstojník
  • hlavní vědecký důstojník
  • hlavní inženýr
  • hlavní lékař
  • šéf bezpečnosti
  • pilot a navigátor

Zkuste si sestavit svou ideální posádku a obsadit všechny důležité posty. Dopiště, proč se Vám zrovna takovéto složení postav zdá ideální.

Pozn.: Autorem otázky je uživatel Muraddin, který nemá aktivováno autorské konto.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 6. března 2013
přečteno: 2208x
komentáře: 24
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG