Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Který sci-fi seriál se nejvíce podobá Star Treku a proč?

st 13. března 2013      autor: RAM1024      přečteno: 2728x      komentáře: 49

otaznikStar Trek pro každého znamená něco jiného. Pro někoho hrdinného kapitána a jeho neohroženou posádku, či elegantní a neuvěřitelně rychlé vesmírné lodě, pro jiné objevování vesmíru a nových civilizací, pro další například spolupráce a porozumění mezi rozdílnými druhy z různých koutů galaxie. Které ze známých sci-fi, ať už filmových, seriálových, či knižních, se podle Vás nejvíce podobá právě Star Treku a v jakém konkrétním ohledu onu podobnost spatřujete? 

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

kadet RAM1024
autor: RAM1024
vydáno: st 13. března 2013
přečteno: 2728x
komentáře: 49
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG