Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Co pro Vás znamená Star Trek?

st 20. března 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2525x      komentáře: 29

otaznikStar Trek je utopie budoucnosti, sen, životní styl, koníček. Pro každého znamená něco jiného. Jsou lidé, kteří jej vždy považovali za zvláštní a divný a stranili se lidí, co o něm byť jen promluvili. Jiní věří, že se jednoho dne něco takového opravdu uskuteční. Někteří jej pouze sledují, jiní se jím baví, existují i fanoušci, kteří jím doslova žijí a utrácí za startrekové suvenýry nemalé částky peněz. Co konkrétně pro Vás znamená Star Trek?

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 20. března 2013
přečteno: 2525x
komentáře: 29
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG