Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nové fotografie ze Star Trek Do Temnoty

po 25. března 2013      autor: sarao      přečteno: 3751x      komentáře: 2

spockParamount uvolnil tři nové fotografie ze Star Trek Do Temnoty. První dvě fotografie uveřejnil magazín Empire a třetí exkluzivní fotografii vydal přes aplikaci Star Trek App. Nový snímek se uživateli aplikace ukáže, pokud dokončí misi skenováním nových fotografií na obálce časopisu Empire. Podívejte se na ně níže.

Dvě nové fotografie z magazínu Empire

STXII - QonoSKirk, Spock a Uhura na Qo'noSu

STXII-Uhura

Uhura s klingonským disruptorem

Nová fotografie ze Star Trek App

STXII-torpedo

Na fotografii jsou Dr. Carol Marcus (Alice Eve), Scotty (Simon Pegg), Dr. McCoy (Karl Urban) a Kirk (Chris Pine). Všichni hledí na něco nebo někoho nad nimi.

Zajímavé je zařízení visící na závěsu. Má na sobě řadu označení, včetně čísel MC-9321 a PHOT1093 a varování NO STEP. Je možné, že se jedná fotonové torpédo. Pokud tomu tak je, je možné, že to má něco společného s Dr. Marcusovou.  Alice Eve minulý rok v jednom rozhovoru odhalila, že její postava je expert na zbraně.  Samozřejmě v Star Trek II: Khanův hněv byla Dr. Carol Marcusová vědkyně, která vyvinula  zařízení Genesis , které bylo schopno terraformovat planety. Ve Star Trek III, toto zařízení velitel Kruge označoval jako torpédo Genesis. Zda je to jen spekulace či na tom něco je uvidíme až ve filmu.

Malá zajímavost

Na boku zařízení je těžko čitelný nápis CVN-65, což je registrační číslo nedávno vyřazené letadlové lodi Enterprise.

cvn65

Zdroj: www.trekmovie.com
admirál flotily sarao
autor: sarao
vydáno: po 25. března 2013
přečteno: 3751x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG