Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Která epizoda seriálu Star Trek se Vám zdá nejsmutnější?

st 27. března 2013      autor: Jana Dvořáčková      přečteno: 3230x      komentáře: 57

otaznikZkuste si vzpomenout na jednu z každé série a popište scénu, která ve Vás vyvolala smutek, donutila Vás plakat, znamenala i třeba to, že jste si v tu chvíli říkali, jak je život někdy nefér. Může se jednat o ztrátu člena posádky, ale i třeba situaci, v níž bezpráví zapříčiní někomu ujmu. Může jít o zmařený vztah, zaniklé přátelství, nebo mezidruhový konflikt, který by se dal vyřešit lépe.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

viceadmirál Jana Dvořáčková
autor: Jana Dvořáčková
vydáno: st 27. března 2013
přečteno: 3230x
komentáře: 57
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG