Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jaké jsou Vaše nejoblíbenější epizody originální série?

st 10. dubna 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2801x      komentáře: 25

otaznikOd našeho čtenáře Fandy jsme dostali zajímavý nápad udělat na portále malý dotazník na nejoblíbenější epizody. V rámci příštího měsíce se proto budeme věnovat v otázkách nejoblíbenějších epizodám jednotlivých seriálů, nakonec případně nejlepším epizodám ze všech seriálů najednou. Uveďte maximálně 10 svých nejoblíbenějších epizod z originální série. Nejlépe ve formátu "sezóna x epizoda - název" (např. 1x01 - Kam se dosud člověk nevydal), jednu epziodu na řádek. Nemusíte uvádět důvody.

Pro přehlednost prosím používejte číslování uváděné v databázi na kontinuum.cz.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 10. dubna 2013
přečteno: 2801x
komentáře: 25
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG