Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nové záběry z filmu Star Trek: Do temnoty + (před)premiéra v Česku

po 29. dubna 2013      autor: little borg      přečteno: 3930x      komentáře: 7

Star Trek: Do temnoty plakátyDatum české premiéry filmu Star Trek: Do temnoty je nakonec o týden dřív, tedy 6. 6. 2013. To je jedna dobrá zpráva. A ta druhá je, že speciální předpremiéra přístupná i fanouškům bude na 99 % už v květnu. Přesné datum oznámíme brzy po dohodě s distributorem CinemArt. Držte palce a těšte se.

Nejnovější startrekové celovečerní dobrodružství má za sebou už dvě galapremiéry, v Sydney a Moskvě. A tak už začínají prosakovat různé recenze, které jsou víceméně pozitivní a hodnotí film jako velkou nálož zábavy a akce (Total Film), skvělou vizuální podívanou (IGN) a novou laťku pro snímky žánru science-fiction (Gizmodo). To rozhodně zní slibně.

A na internet v uplynulých hodinách pronikly další dva záběry z filmu. Jeden z paluby civilního raketoplánu se Spockem, Kirkem a dalšími, druhý přináší jinou polohu hlavního záporáka Johna Harrisona:

Spock, Kirk a další člen posádky na palubě raketoplánuJohn Harrison (Benedict Cumberbatch)

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: po 29. dubna 2013
přečteno: 3930x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG