Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Trekkies v pyžamu? Už doopravdy!

út 30. dubna 2013      autor: Hypospray      přečteno: 6108x      komentáře: 1

Startreková pyžamaNarážku, jak blízko může mít uniforma ze Star Treku k pyžamu jste už minimálně jednou za život zaslechli. Teďka se o tom může vaše okolí přesvědčit naživo. Pravá treková pyžama se totiž začala vyrábět a vypadají skutečně věrohodně! Firma Robe Factory postavila jejich design na Originální sérii, pyžamo se skládá z černých kalhot a barevného trička s dlouhým rukávem ve velící žluté, bezpečnostní červené či vědecké modré barvě.

Velikosti jsou k dispozici od malých až po XXL za cenu 49,95 dolarů za sadu. Více informací s možností objednání hledejte na Startrek.com.

No řekněte, koho neláká si startrekové sny takto pojistit předem? :)

Zdroj: www.trektoday.com
admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: út 30. dubna 2013
přečteno: 6108x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG