Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Admirál Marcus, Kirk, Uhura, Scotty a Sulu ve videoprofilech [VIDEO]

út 7. května 2013      autor: little borg      přečteno: 3508x      komentáře: 12

Kirk v Star Trek: Do temnotyJak se blíží premiéra, studio Paramount Pictures pořádně přitápí pod kotlem. Hrne na nás další promo materiály k nejnovějšímu filmu Star Trek: Do temnoty. Níže najdete videoprofily některých hlavních postav - admirála Marcuse, Kirka, Uhury a Scottyho. Herečtí představitelé těchto postav se rozpovídali o svém pohledu na postavu a film samotný. A pokud vám tyhle informace nestačí, vězte, že česká speciální předpremiéra filmu bude s největší pravděpodobností už 31. 5. 2013. Líbí?

Zdroj: TrekMovie.com, YouTube.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 7. května 2013
přečteno: 3508x
komentáře: 12
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG