Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Do temnoty na ČSFD

po 13. května 2013      autor: Ampik      přečteno: 2198x      komentáře: 2

plakát na Star Trek: Do temnotyVzhledem ke skutečnosti, že nový film Star Trek: Do temnoty si již odbyl svoji světovou premiéru, je jasné, že jej shlédlo i určité množství českých diváků. I když do české premiéry zbývá ještě několik týdnů, nový snímek od JJ nám během dnešního dne na stránkách ČSFD (Československá filmová databáze) pěkne zčervenal. Zdá se tedy, že temný trek zatím boduje nejen u zahraničních recenzentů, ale také u českého publika.

Trend je pro nový film momentálně velmi příznivý - během célé neděle to byl růst. Dopoledne jsme začínali na nějakých 78% a během večera již snímek svými 86% dotáhl velmi úspěšného Iron mana 3 a překonal procentuální hodnocení předchozího filmu z roku 2009 (84%). Jak to bude dál? Uvidíme. Do české premiéry přeci jen zbývá ještě dost času a čísla nakonec mohou být úplně jiná. Povedený start to ale podle mého názoru určitě je a já sám se po shlédnutí jistě zapojím do hodnocení. Co vy?

podporučík Ampik
autor: Ampik
vydáno: po 13. května 2013
přečteno: 2198x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG