Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kapitán Picard na TV Nova

út 14. května 2013      autor: JacobCarter(SG)      přečteno: 5619x      komentáře: 25

Star Trek InsurrectionStar Trek zažívá v dnešní době na obrazovkách českých televizí doslova renesanci a blížící se premiéra filmu Star Trek: Do temnoty zvyšuje zájem o Star Trek i u obyčejných lidí. Na tento trend navazuje i televize Nova, která si pro své diváky připravila nejen televizní premiéru filmu Star Trek (2009), ale i všechny tzv. nové filmy, tedy ty s kapitánem Jean-Lucem Picardem.

První film Star Trek: Generace uvidíme už 5. června, Star Trek: První kontakt o týden později 12. června, Star Trek: Vzpoura 19. června a sérii filmů zakončí Star Trek: Nemesis 26. června. Všechny filmy uvidíme na kanálu Fanda navíc premiérově v poměru stran 16:9.

Dobrou zprávou je, že Star Trek: Generace uvidíme v novém dabingu, který si Nova nechala vyrobit. Ten původní totiž vznikl ještě před nadabováním seriálu a hlasy hlavních postav se tak se seriálem neshodovaly. O výrobě dabingu připravujeme samostatný článek. Sledujte náš portál a dozvíte se více.

komandér JacobCarter(SG)
autor: JacobCarter(SG)
vydáno: út 14. května 2013
přečteno: 5619x
komentáře: 25
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG