Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jaké máte dojmy z filmu Star Trek: Do temnoty?

st 5. června 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 4092x      délka: 1 min      komentáře: 91

otaznikNěkteří jste již viděli Star Trek: Do temnoty o víkendu na předpremiéře, ostatní jej možná uvidíte již zítra při oficiální premiéře. Je tedy nejlepší čas zeptat se na Vaše první dojmy. Díky možnosti pouze jediného komentáře nebudou vznikat zbytečné diskuze, nebo dlouhé příspěvky. Napište nám i ostatním čtenářům ve zkratce svůj názor na nový film. Komentujte prosím pouze pokud jste film již viděli!

Pozn.: Neslušné komentáře budou smazány!

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 5. června 2013
přečteno: 4092x
komentáře: 91
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG