Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Mladý Kirk by mohl brázdit vesmír ještě ve dvou dalších filmech

pá 28. června 2013      autor: little borg      přečteno: 4026x      komentáře: 14

Klingon ze Star Trek: Do temnotyFilm Star Trek: Do temnoty stále ještě brázdí kina po celém světě. Třeba v Japonsku na něj pořád čekají. Už se ale rozbíhají jednání a debaty kolem pokračování. Další dobrodružství mladé Kirkovy posádky by mohlo na plátna kin dorazit v roce 2016. Scénárista Roberto Orci potvrdil, že se studiem Paramount Pictures už diskutují o třetím filmu. Sám doufá, že na něm bude moct znovu pracovat.

Chris Pine, představitel Jima Kirka, zase v rozhovoru pro britský Mirror mimo jiné řekl, že se zavázal k dalším dvěma Star Trek filmům. Abramsův tým by tak mohl mít na kontě celkem čtyři celovečeráky z tohoto universa. Vše samozřejmě záleží na úspěšnosti, tedy na tržbách.

O čem by tak třetí snímek mohl být? Producent a scénárista Damon Lindelof trochu naznačil. Ve filmu Star Trek: Do temnoty dali divákům malou ochutnávku Klingonů. Na obzoru je mnohem větší konflikt s Klingony. "A byla by zábava to vidět," napsal Lindelof.

Zdroj: Mirror.co.uk, TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 28. června 2013
přečteno: 4026x
komentáře: 14
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG