Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Borgové, Q, Picard... to vše je v novém Star Treku možné

út 2. července 2013      autor: little borg      přečteno: 3989x      komentáře: 8

premiéra filmu Star Trek: Do temnoty v BritániiUž jsme to v jednom předchozím článku naznačili. V dalším Star Trek filmu by mohli dostat větší prostor Klingoni. Scénárista a producent Damon Lindelof v rozhovoru pro britský portál Hey U Guys mluvil o možnostech dalších celovečerních snímků. Lindelof přiznal, že mají široké pole působnosti a přemýšlejí mimo jiné i o nějakém protnutí s původní linií. A to je možná ještě zajímavější zpráva.

"Nemůžete mluvit o Star Treku, aniž byte nezmínili Borgy nebo Q. Ikonické součásti seriálu Nová generace. Mimo filmy z prostředí originální série právě tohle byla moje cesta ke Star Treku. Takže by mi nevadilo, kdyby se na konci naší Star Trek pouti  třeba narodil malý Picard. Zkrátka by tam mohl být nějaký crossover, o kterém jsme dosud nepřemýšleli," řekl Damon Lindelof.

A vrátit se může i Khan, naznačil Lindelof: "Odpověď na tuhle otázku je jasná. Pokud přežil nejnovější film, myslím, že bychom byli neuvěřitelně hloupí nepoužít ho znovu."

Celý rozhovor najdete zde.

Zdroj: HeyUGuys.co.uk
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 2. července 2013
přečteno: 3989x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG