Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Úchvatný koncept nové animované série

pá 26. července 2013      autor: omi      přečteno: 4350x      komentáře: 13

Peter Markowski - koncept TASPeter Markowski je skvělý grafik, který pracuje na konceptech pro takové firmy, jako jsou Warner Bros a Lego. Jeho velkým koníčkem je ovšem mimo jiné Star Trek, a jelikož je grafik, začal si sám pro sebe kreslit koncepty pro animovanou sérii založenou na vizuálu nového Star Treku, v které reflektuje i některé známé momenty z originální série.

Markowski dopřává své fantazii opravdu široký rozlet, a tak se můžeme na jeho obrázcích setkat se Strážcem věčnosti i přerostlou Hortou, která pojetím připomíná spíš vetřelčí královnu. Nic to však neubírá na faktu, že jeho koncepty jsou nádherně umělecky zpracované a obrázky, na kterých zachytil Enterprise brázdící vesmírem jsou opravdu dech beroucí.

Peter Markowski - koncept TAS

Nebavme se o příbězích, které by samozřejmě záležely na spisovatelích, ale pobavme se o vizuálu. Jak se Vám líbí tato grafická podoba? Brali byste nový animovaný seriál, nebo se Vám animáky zdají infantilní a Star Trek by se jim měl obloukem vyhnout? Peterovy obrázky jsou samozřejmě pouze jeho soukromou iniciativou. Rozhodně neznamenají, že se začíná pracovat na novém animovaném seriálu. Koncepty vypadají tak profesionálně právě proto, že se concept artem Peter živí.

Peter Markowski - koncept TAS

Odkazy

Určitě se podívejte na Peterovy stránky, kde najdete spoustu dalších konceptů.

Zdroj: thetrekcollective.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 26. července 2013
přečteno: 4350x
komentáře: 13
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Retro: Co se nestalo (Yesteryear)  -  čt 8. května 2014
TAS - zapomenutý Star Trek...  -  st 29. května 2013
Nové detaily o nerealizovaném animovaném Star Trek seriálu  -  út 4. května 2010
Má být kreslený Trek oficiálně uznán?  -  st 25. července 2007
Lou Scheimer zavzpomínal na Animovanou sérii  -  pá 22. června 2007
Vzpomínky na animovaný Star Trek  -  pá 11. května 2007
Star Trek (1973)  -  pá 3. března 2006

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG